donderdag, 30 april 2020 12:47

Vitesse'63 hervat jeugdtrainingen op woensdag 6 mei

De afgelopen dagen is er door onze vrijwilligers en bestuursleden gewerkt aan een plan om de jeugdtrainingen op een verantwoorde wijze te hervatten. We zijn erg blij dat aanstaande woensdag, 6 mei, de bal weer gaat rollen op het sportpark in Koekange. Onze jeugdleden, hun ouders/verzorgers en trainers worden hierover vandaag (donderdag 30 april) nader geïnformeerd. Via een mail worden de richtlijnen uiteengezet. We roepen iedereen dan ook op zich daar aan te (blijven) houden!

Ook kinderen die geen lid zijn van Vitesse'63, nodigen we uit om mee te trainen. We vinden het belangrijk dat, juist in deze tijd, alle kinderen de mogelijkheid hebben om te sporten. Kinderen die mee willen doen moeten zich van te voren aanmelden bij René Brinkman (06-11768354).

Met algemene vragen over de trainingen in de coronaperiode kun je je richten tot Jos Kok (06-19636994 of secretaris@vitesse63.nl).